Life in Hollywood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Life in Hollywood
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The staff



Legutóbbi témák
» Kirk képei
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyVas. Júl. 14, 2013 8:19 pm by Simon Howell

» Noctis Parvulus
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyHétf. Dec. 24, 2012 9:38 pm by Vendég

» Nem leszek, mert...
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyPént. Dec. 21, 2012 4:49 am by Vendég

» John Felix Anthony Cena
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 3:42 pm by Simon Howell

» Nina Frewen
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyKedd Dec. 18, 2012 8:08 pm by Vendég

» The secret high school
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyKedd Dec. 18, 2012 4:49 pm by Faith Siggers

» Kendall Jackson ~ célba ért
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyKedd Dec. 18, 2012 3:02 pm by Faith Siggers

» Faith Shannon Siggers
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyHétf. Dec. 17, 2012 9:01 pm by Faith Siggers

» Titulus foglaló
Kendall Jackson ~ célba ért EmptyHétf. Dec. 17, 2012 8:53 pm by Faith Siggers

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (6 fő) Pént. Nov. 15, 2019 8:18 pm-kor volt itt.

katt minden nap, hogy előrébb jussunk ^^

FRPG Top Sites - Magyarország
Top posters
Faith Siggers
Kendall Jackson ~ célba ért I_vote_lcapKendall Jackson ~ célba ért I_voting_barKendall Jackson ~ célba ért I_vote_rcap 
Simon Howell
Kendall Jackson ~ célba ért I_vote_lcapKendall Jackson ~ célba ért I_voting_barKendall Jackson ~ célba ért I_vote_rcap 

 

 Kendall Jackson ~ célba ért

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Kendall Jackson ~ célba ért Empty
TémanyitásTárgy: Kendall Jackson ~ célba ért   Kendall Jackson ~ célba ért EmptyHétf. Dec. 17, 2012 3:20 pm







Név:
Annabelle Kendall Jackson

Kor:
18 év

Születés ideje, helye:
1994. július 12., Los Angeles

Csoport, titulus:
Híresség, Little Snappy Girl

Play by:
Cara Delevingne




Külső, belső


külső: Hosszú szőke- általában egyenes- haj, csábító kék szemek, sokak szerint a kelleténél vastagabb barna szemöldök. Ez vagyok én modell alkattal megfűszerezve. Mondjuk milyen lenne egy modell? Kövér és alacsony? Azt nem hiszem.

belső: Sokak használják rám az életvidám jelzőt, ami részben igaz is. Nem szeretek szomorkodni és a problémáimon rágódni, ami szerintem irigylésre méltó. A bunkóság az a dolog, ami néha napján még közel is áll hozzám, de félre értés ne essék! Csak olyankor, amikor a tervezők kutyaként kezelnek, mert azt nagyon nem bírom. Olyankor kijön az igazi rossz énem. Ki akar mások bábja lenni? Mert sajnos sok modell az. Egyébként pedig mindenkit megtudok szeretni és sokszor túl hamar megnyílok. Rossz tulajdonságok egyike a makacssággal fűszerezve.


Előtörténet/ szerepjátékos plda


2009. augusztus 16.

L.A. Baby! Jó talán ez egy kicsit túlzás a részemről, hogy ilyesmiket kiabáljak, mivel itt születtem és terveim szerint itt is fogok meghalni, de se baj! Mindig azokat a napokat élvezem a legjobban a nyári szünetben, amikor a csajokkal sétálgathatok a hírességek sétányán és a Rodeo Drive- on, ami tele van hírességekkel! Tegnapi nap folyamán például neki ütköztem Beyoncénak, ami kicsit kellemetlen volt, mivel kiütöttem a kezéből a telefonját. A mai nap viszont eddig tökéletesen alakul: zabálom a kalóriákat és mindenféle jelentéktelen dolgokról fecsegünk. Nevetés közepette hirtelen elvesztem az egyensúlyom és felborulok a székkel a cukrászdában, így ráesve egy szigorú tekintetű öltönyös férfira.
- Te jó ég! Annyira sajnálom.- állok fel és elkezdem az úr öltönyéről leseperni a koszt. Félve tekintettem a férfira, akinek az arcára egy mosoly kúszott. De jó még meg is alázkodom előtte!
- Te tökéletes vagy.- mondja még mindig mosolyogva, mire hátrálni kezdek. Egy pedofillal lenne dolgom? Mert ha igen futás. Ijedt nézésem hamar észreveszi, ezért folytatja.- Már mint nem szeretnél modellkedni?
- Tessék?- kérdezek vissza, mert nem tudom jól hallottam- e. Hátulról Charlotte kezdi el ütögetni a hátam és azt suttogja, hogy: „Igen, Kendall mond már, hogy IGEN!” Hátra fordulok és erényesen ránézek egy olyan „Hagyjál már békén te bige” nézéssel, mire Char megtorpan.- Hát nincs ellenemre.- nyögöm ki végül.
- Hívj fel miután megbeszélted a szüleiddel a dolgot.- nyújt át egy cetlit a nevével és telefonszámával, majd végül lelép. Richard Montez.

2009. szeptember 01.

Normális diákok a suliban ücsörögnek én pedig a Marie Claire fotóstúdiójában vagyok és várom, hogy elkészítsenek a fotózásra. A ruhámat már kiválasztottuk Rich- csel, de a sminkem még hátra van. Izgatottan nézegetem a divatkatalógusban Richard modelleinek a képét. Ezek egyszerűen gyönyörűek! Én a közelükbe sem érek mégis itt vagyok. Talán lenne bennem valami plusz?
- Kendall gyere!- kiállt az újdonsült menedzserem és leülök a sminkes elé. Elmagyarázzuk neki milyenre gondoltunk és Ő boldogan kezd neki. A végeredménnyel tökéletesen megvagyok elégedve. Tollak a szempillámon, a szemhéjamon csillámos szemfesték és ezüst rúzs. Igazi díva lettem.
A fotózást is nem sokára elkezdjük. Félek. Mi van ha béna leszek és olyan könnyednén penderítenek ki, mint ahogy jöttem? De szerencsére tévednem kell. Minden olyan jól megy, mint ahogy a nagy könyvben megírták. Talán megtaláltam volna a végzetem? Minden parancsot vagy utasítást- ki hogy nevezi- tökéletesen végre hajtok. Nem akarom abbahagyni. Arra születtem, hogy a kamerák előtt pózoljak. Igen ez az amivel életem végéig szeretnék foglalkozni…









made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Faith Siggers
Admin
Faith Siggers


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2012. Nov. 18.

Kendall Jackson ~ célba ért Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kendall Jackson ~ célba ért   Kendall Jackson ~ célba ért EmptyKedd Dec. 18, 2012 3:02 pm





ELFOGADVA!
Nos, kedves Kendall!
Örülünk, hogy megérkeztél, ugyanis *dobpergés* hivatalosan is bejelentem, hogy te vagy az első kész tagunk. Very Happy A jellemzésed kicsit rövid lett, ám ennek ellenére nincs kivetnivalóm. Sipirc avit és titulust foglalni, aztán játszani. Wink
Faith.
Vissza az elejére Go down
https://lifeinhollywood.hungarianforum.com
 
Kendall Jackson ~ célba ért
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Life in Hollywood :: .:Karakterek:. :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: